Kosmētiskais masāžas kabinets

 Latviski По русский

MASĀŽAS


Sejas masāža


     25-30 gadu vecumā ādas elastīgums sāk mazināties, tiek iztraucēts tās dabiskais balanss, pasliktinās krāsa un sejas forma. Masāža – viena no efektīvākām kosmētiskām procedūrām, kura novērš ādas novecošanos. Sejas muskuļi, tāpat kā ķermeņa muskuļi sāk atrofēties bez sistemātiskiem vingrinājumiem. Sejas un kakla masāžas rezultāts – muskuļu tonuss tiek paaugstināts, tiek uzlabots to fizioloģiskais stāvoklis. Masāža noņem pārlieku sejas muskuļu saspringumu, izlīdzina ādas balansu, veicina toksīnu izvadu, izlīdzina grumbas, noņem ādas pietūkumu. Masāžai ir vispusīga iedarbība ne tikai uz sejas un kakla muskuļiem un ādu, bet arī uz visu organismu. Impulsi, kuri tiek sūtīti caur masāžu, sasniedzot smadzeņu receptorus, labvēlīgi ietekmē visu nervu sistēmu. Pēc masāžas uz ādas parādās apsārtums, ādas temperatūra palielinās, uzlabojas un paātrinās vielmaiņa ādā un mīkstajos audos.


Pēdu refleksogēnā masāža

     Refleksogēno zonu masāža veicina noteiktu orgānu, muskuļu vai dziedzeru netīšu jeb refleksīvu atbildes reakcija uz enerģētisko plūsmu, kuru masieris apzināti rada iedarbojoties uz pēdā esošajiem nervu galiem. Refleksoterapijas pamatā ir ideja, ka cilvēka pēda ir kā miniatūra visa ķermeņa karte. Caur pēdas nervu galiem ar masāžas kustību palīdzību tiek izraisīta refleksu darbība. Katram "refleksa punktam" pēdā atbilst noteikts orgāns, dziedzeris vai kāda noteikta orgāna daļa.

    Refleksoterapija atbrīvo un veicina ķermeņa pašārstēšanās spējas. Īpaša "refleksa punktu" masāžas tehnika ļauj samazināt spriedzi un atjaunot enerģētisko līdzsvaru atbilstošajās ķermeņa daļās. Pēdu refleksoterapija aktivizē asinsriti un limfas cirkulāciju, stimulē ķermeņa kustību orgānus un veicina sārņu izvadīšanu. Rezultātā ķermenis atgūst enerģētisko līdzsvaru un iekšējo harmoniju gluži dabiskā veidā. Šī enerģētiskā pēdu masāža spēj novērst arī dziļākus veselības traucējumu cēloņus, ne tikai acīmredzamos simptomus - stresu, nogurumu, sliktu pašsajūtu, enerģijas trūkumu un dzīvesprieka zudumu. Atjaunotā enerģijas plūsma palīdz organismam atbrīvoties no uzkrātajiem sārņiem, kas kavē loku satiksmi starp orgāniem, un atgriež cilvēkā dzīves sparu. Tā ietekmē visu ķermeni kopumā. Procedūras laikā klients izbauda dziļu relaksāciju, bieži ieslīgstot atbrīvojošā miegā. Refleksoloģijas kurss īpaši ieteicams muguras sāpju un spriedzes radītu galvassāpju gadījumā. Arī gremošanas traucējumus bieži vien daudz efektīvāk un drošāk kā ar medikamentiem var novērst ar refleksoloģijas palīdzību. Par metodes iedarbīgumu jāpateicas mūsu nervu sistēmai, kas smalkā veidā savieno visas ķermeņa daļas ar noteiktiem punktiem pēdas. Savās pēdās mēs nēsājam visu veselības problēmu atslēgu!



Relaksējoša/aromamasāža

     Ir zināms – jo atslābinātāki ir muskuļi, jo mazāk impulsu no tiem nokļūst smadzenēs. Bet kad smadzenes saņem mazāk uzbudinājuma signālus no ķermeņa perifērijas, tās sāk nomierināties. Šī fizioloģiskā likumsakarība tiek izmantota relaksējošas masāžas metodikā. Neatkarīgi no tā, vai muskuļu nogurums ir radies no uzturēšanās pastāvīgā stresā vai pārmērīgas fiziskās slodzes, iedarbība uz muskuļiem ar relaksējošas masāžas palīdzību noņem nogurumu, rada mundruma, viegluma sajūtu. Šis masāžas veids, pirmkārt ir domāts cilvēka enerģētikas atjaunošanai un uzturēšanai. Labsirdība un uzmanība no masiera puses, labvēlīgi ietekmē pacientu un viņu nomierina. Masāžas seansa laikā pazūd nemiers, samazinās muskuļu spriedze, normalizējas asinsrite, ātri pazūd sāpes. Ķermenis atslābinās un kļūst siltāks. Relaksējoša masāža rada patīkamu mieru. Kopējās relaksējošas masāžas seanss – ir lieliska vispārēja atveseļošanas procedūra, kas ātri noņem nogurumu un atjauno darbspējas, pasargā no pārguruma, radot labu noskaņojumu mobilizācijai pirms grūtā darba.


Klasiskā ārstnieciskā masāža

     Klasiskā masāža ir praktiski visu citu masāžas metodiku pamatā. Lielākā daļa masieru sāk savu praksi tieši ar to. Par cik tā ir ļoti izplatīta un ir pierādījusi savu efektivitāti kā ārstēšanas metode un dažādu citu slimību profilaksē, visdrīzāk, Jūs jau esat par to dzirdējuši, un droši vien arī izmēģinājuši uz sevis. Klasiskās masāžas pamata paņēmienu izmantošana, proti, glaudīšana, izspiešana, berzēšana, mīcīšana un vibrācija, kalpo noteiktu mērķu sasniegšanai.

     Piemēram, glaudīšana nomierina un sagatavo ādu. Izspiešana veicina ātru asins un limfas kustību, kā arī dziļi silda muskuļu audus un normalizē audu apmaiņu procesu. Mīcīšana ir pasīva muskuļu vingrošana, kas sekmē sadales produktu likvidēšanu no audiem. Vibrācija uzlabo organisma reflektoriskās reakcijas, maina dažu orgānu sekrēcijas darbību, atkarībā no biežuma un amplitūdas, var paplašināt vai sašaurināt asinsvadus. Atkārtotu atsevišķu masāžas paņēmienu daudzums ir atšķirīgs un atkarīgs no pacienta individuālām īpatnībām un dažiem citiem faktoriem (vecums, veselības stāvoklis u.tml.).

    Pareiza to izvēle veicina sāpju, pietūkumu, saaugumu likvidēšanu, dzimuma funkciju normalizāciju, traumēto audu reģenerācijas procesu paātrināšanu. Atjaunojas nogurušo muskuļu spēks, palielinās to darbspēja, nostiprinās locītavas un saites. Klasiskā masāža – universāls ādas, muskuļu, locītavu, centrālās nervu sistēmas un visa ķermeņa iedarbības līdzeklis, absolūti bez jebkādām zālēm.

 
2011-09-05 21:21  |  Skatīts: 979x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ